Azərbaycanın gözəlliklərini dünyaya tanıtmaq missiyası ilə
Go Azerbaijan 2020-ci ildə Azərbaycanın turizm potensialını dünyaya tanıtmaq məqsədilə yaradılmışdır
Go Azerbaijan 2020-ci ildə Azərbaycanın turizm potensialını dünyaya tanıtmaq və yerli turizmin inkişafına töhfə vermək məqsədilə yaradılmışdır. Biz inanırıq ki, Azərbaycan öz zəngin tarixi, mədəniyyəti, təbiəti və qonaqpərvərliyi ilə dünya səyahətçilərinin diqqətini cəlb edə bilən unikal bir ölkədir.\n\nLayihənin əsas məqsədi Azərbaycanın hər bir guşəsini - qədim şəhərlərdən tutmuş dağ kəndlərinə, müasir paytaxtdan tarixi abidələrə qədər - əlçatan və maraqlı şəkildə təqdim etməkdir.\n\nSon 5 il ərzində minlərlə səyahətçiyə Azərbaycanı kəşf etməkdə kömək etdik.
Azərbaycanın zəngin mədəni irsini, təbiət gözəlliklərini və turizm imkanlarını dünya səviyyəsində tanıtmaq.
Yerli turizm sektorunu, kiçik biznesi və yerli icmaları dəstəkləyərək davamlı turizmin inkişafına töhfə vermək.
Hər bir səyahətçi üçün xatirələnəcək, unudulmaz və mənalı səyahət təcrübələri yaratmaq.
Bütün məlumatlarımız yoxlanılmış və etibarlıdır. Hər bir tövsiyə və məsləhət şəxsi təcrübə və dərin araşdırma əsasında verilir. Biz yalnız yüksək keyfiyyətli xidmətlər təqdim edirik və tərəfdaşlarımızı diqqətlə seçirik.
Azərbaycan mədəniyyətinə, ənənələrinə və dəyərlərinə dərin hörmət edirik. Yerli icmaların maraqlarını qoruyur və davamlı turizm prinsiplərini dəstəkləyirik.
Daim yenilənir, texnologiyadan maksimum istifadə edir və xidmətlərimizi təkmilləşdiririk. Müştərilərimizin rəylərini dinləyir və onların ehtiyaclarına uyğun yeni həllər hazırlayırıq.
Müştərilərimizlə açıq və şəffaf ünsiyyət qururuq. Bütün qiymətlər, şərtlər və xidmətlər aydın şəkildə izah edilir. Gizli xərclər və ya qaranlıq şərtlər yoxdur.
Ətraf mühitin qorunması, yerli icmaların inkişafı və davamlı turizm bizim prioritetlərimizdəndir. Mənfəətimizin bir hissəsini sosial layihələrə və ətraf mühitin qorunmasına yönəldirik.
Go Azerbaijan komandası turizm, mədəniyyət, tarix və texnologiya sahələrində təcrübəli peşəkarlardan ibarətdir. Hər birimiz Azərbaycanı sevir və bu məhəbbətimizi işimizdə əks etdiririk.\n\nTur planlaşdırıcılarımız, yerli bələdçilərimiz, məzmun yaradıcılarımız və müştəri xidmətləri komandamız hər gün sizə ən yaxşı xidməti təqdim etmək üçün çalışır.\n\nƏgər siz də Azərbaycanı sevir və turizmin inkişafına töhfə vermək istəyirsinizsə, komandamıza qoşulmağı düşünə bilərsiniz.
Sualınız var? Səyahət planlaşdırmaqda köməyə ehtiyacınız var? Biz həmişə sizin xidmətinizdəyik!